E-bap.net » Fast Yazılım Hakkında

Fast Yazılım

Fast Yazılım 2008 yılından itibaren üniversitere BAP birimlerine yönelik yazılım çözümleri geliştirmeye başlamıştır. Geliştirilen yazılım hali hazırda devlet üniversitelerinin büyük bir bölümü tarafından kullanılmaktadır.

E-bap.net işte bu kurumların ortak bir platformda buluşması ve ihtiyaçlarının çözüme ulaşması için Fast Yazılım tarafından kurulmuştur. Hali hazırda sistemimizde sadece BAP birimleri değil, yüzü aşkın devlet kurumuna ait ihale ve doğrudan temin ilanları toplanmaktadır.

Vizyonumuz

Fast Yazılım, kurumların verimli çalışması için her türlü yazılım ürün ve hizmetini, mevcut iş ortaklığı kanalını satış ve servis arayüzü olarak kullanarak, Türkiye' ye sunar.

Misyonumuz

Misyonumuz, Türkiye çapında kurumların, ihtiyaçlarını karşılayacak, yenilikçi ve gelişen teknolojiye sahip yazılım çözümleri üreterek yurdumuza, çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine değer katmaktır.

İlkelerimiz

Temel ilkemiz, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin karşılığını aldığına inanmasını sağlamaktır. Bu ilke, çalışanlarımız, bayilerimizin, ve müşterilerimiz için geçerli olan ve bir bütün olarak, sürekli maksimize etmeye çalıştığımız temel ilkedir.

Fast Yazılım

1126
Binevler
Mehmet Erdal DAYAK
629 54 62
TR47 0006 2001 1260 0006 2954 62